ZÁLOŽNÍ ZDROJE UPS

 
  • Nechte se přesvědčit výhodnou cenou při zachování vysoké kvality.
  • S pravidelnými servisními prohlídkami získáte 100% spolehlivý UPS zdroj.
  • Dokážeme vám navrhnout optimální architekturu záložního zdroje.
  • Zajistíme vám zálohování čehokoliv: tovární linky, datacentra i domácího počítače.
  • Záložní zdroje UPS osobně ověřujeme. Prochází pečlivým interním testováním.

Použití záložních zdrojů v praxi

UPS pro montážní linku

Výrobní linky musí fungovat nepřetržitě, za všech okolností. Aby jejich chod v případě výpadku proudu neomezil výrobu, nahrazují se zálohou – v tomto případě vysoce spolehlivým systémem UPS od světového výrobce GE Industrial Solutions, který v kombinaci s výkonnější zálohou a diesel agregátem dokáže udržet linku v provozu po maximální možnou dobu.

Záložní zdroj datacentra

Pronajímat servery a nenakupovat svůj firemní HW je v mnoha ohledech výhodné. Zejména pro datová centra, která poskytují tuto službu. Právě pro pracoviště zajišťující bezpečný provoz i uložení dat jsme realizovali kompletní zálohování instalací třífázových UPS zařízení GE Industrial Solutions, a to včetně odpovídajících akumulátorů Panasonic, Fiamm, Genesis, CTM nebo FUKAWA.

Zálohování zařízení v továrnách na litinu

Konkurenční boj výrobců o získání a udržení zakázek je tvrdý. Nedodržet termín nebo produkci může být důvodem k rozvázání spolupráce. Proto se musí na neplánovanou odstávku proudu dokonale pojistit. Klíčová zařízení udržují v chodu kvalitními jednofázovými a třífázovými UPS od společnosti GE Industrial Solutions, které jsme jim dodali v kombinaci s akumulátory Panasonic, Fiamm, Genesis atd.