AKUMULÁTORY FUKAWA

 
  • FUKAWA je naše vlastní značka baterií a akumulátorů. Při její výrobě uplatňujeme více než 19 let zkušenosti.
  • Optimální poměr cena/výkon. Baterie FUKAWA oceníte hlavně tam, kde je velký tlak na cenu při dodržení vysoké kvality.
  • Osobně dohlížíme na výrobu akumulátorů FUKAWA. Podrobujeme ji přísnému testování.
  • Jako výrobce akumulátorů FUKAWA poskytujeme jednoznačně nejvýhodnější ceny a nejkvalifikovanější servis.

Použití akumulátorů FUKAWA

Řídící systémy výrobních firem i letových provozů

Řídící systém je jádrem aplikací, které řídí a podporují nejrůznější systémy od výrobních nebo logistických firem přes elektrárny až po letový provoz. A právě pro tato pracoviště navrhujeme a dodáváme spolehlivé akumulátory včetně veškerých komponentů jako články na bázi čistého olova, malé lithiové baterie pro zálohování jejich pamětí, ale i UPS od GE Industrial Solutions pro zálohu systému.

Akumulátory pro nouzové osvětlení

Nouzové a bezpečnostní osvětlení: jeden z nejdůležitějších prvků bezpečnostního systému budov. Plní nenahraditelnou úlohu právě ve chvíli, kdy běžné osvětlení selže. S našimi spolehlivými akumulátory do nouzových svítidel hotelů nebo průmyslu se na na tyto případy dokonale připravíte. I při náhlém výpadku proudu zabezpečíte osvětlení důležitých prostor.

Baterie a akumulátory ve zdravotnictví

Medicínská technika se bez špičkových baterií a akumulátorů neobejde. Používají se do defibrilátorů, infuzních pump, zvedacích zařízení nebo jako záložní zdroje při výpadku elektrické energie. U nás takové akmulátory pro zdravotnické přístroje a pomůcky najdete hned v několika variantách. Vždy za dostupnou cenu, s možností zakázkové výroby.