AKUMULÁTORY A BATERIE PRO PRŮMYSL

 
 • Orientujeme se na trhu již více než 19 let. Umíme Vám dodat novinky na trhu, osvědčené a zavedené modely nebo najít a doporučit náhradu za již nevyráběné výběhové typy.
 • Každý provoz má své specifické požadavky. Pomůžeme vám se správným výběrem, tak aby nejlépe odpovídal Vaší představě a za co nejlepší cenu.
 • Ušetříme vám čas za vlastní zdlouhavý vývoj. Díky efektivnímu vývoji vám předáme ověřenou technologii hned napoprvé.
 • Dokážeme navrhnout design akumulátorových a bateriových sestav.
 • Dopravíme zboží přímo na místo instalace, tak abyste ušetřili čas i náklady s další manipulací a přepravou.

Čerpejte naše několikaleté zkušenosti

 1. Baterie a akumulátory sami interně testujeme. Za více než 19 let praxe dokážeme spolehlivě odhadnout, jak se jednotlivé typy zachovají ve vašem provozu.
 2. Už ve fázi vzniku projektu vám doporučíme nejvýhodnější řešení. Máme přehled o novinkách na trhu. Vyznáme se v zavedených typech.
 3. Umíme zajistit komplexní řešení akumulátorů včetně příslušenství. Přesně podle rozměrů, za co nejvýhodnější cenu.
 4. Umíme získat speciální, úzkoprofilové či obtížně dostupné zboží.
 5. Na prodejnách disponujeme vzorky, které dokážeme upravit na počkání přesně na míru.

Získejte potřebné certifikace

Zvolíme a navrhneme pro vás vhodné řešení tak, aby získalo certifikaci v externí zkušebně nejlépe hned napoprvé. Máme zkušenosti s návrhem akumulátorů a baterií pro různé aplikace:

 • Výbušné prostředí
 • Vysoké nebo nízké teploty
 • Odolnost proti vysokému napětí, prachu a vibracím

Využijte všech výhod stabilního partnera

 • Velká skladová zásoba.
 • Zboží skladem do druhého dne u vás.
 • Každodenní podpora obchodního zástupce na telefonu.
 • Více než 19 let zkušenosti s výrobou a prodejem akumulátorů u nás i v zahraničí.
 • Variantní dodávky zboží libovolného výrobce.
 • Generální zastoupení Panasonic Industrial Europe a General Electric.
 • Stabilní tým i partnerská síť.

Přesvědčte se sami

KONTAKTUJTE NÁS

Použití průmyslových akumulátorů v praxi

Řídící systémy výrobních firem i letových provozů

Řídící systém je jádrem aplikací, které řídí a podporují nejrůznější systémy od výrobních nebo logistických firem přes elektrárny až po letový provoz. A právě pro tato pracoviště navrhujeme a dodáváme spolehlivé akumulátory včetně veškerých komponentů jako články na bázi čistého olova, malé lithiové baterie pro zálohování jejich pamětí, ale i UPS od GE Industrial Solutions pro zálohu systému.

UPS pro montážní linku

Výrobní linky musí fungovat nepřetržitě, za všech okolností. Aby jejich chod v případě výpadku proudu neomezil výrobu, nahrazují se zálohou – v tomto případě vysoce spolehlivým systémem UPS od světového výrobce GE Industrial Solutions, který v kombinaci s výkonnější zálohou a diesel agregátem dokáže udržet linku v provozu po maximální možnou dobu.

Akumulátory pro armádu

Armáda má speciální požadavky na baterie a akumulátory. Očekává nejvyšší kvalitu a výkonnost baterií. Problémem je, že při nákupu je pro stát nejdůležitější cena. Nejlevnější akumulátory ale nebývají vždy kvalitní. Vyznačují se zkrácenou životností a malým výkonem. To ovšem není případ našich produktů. Jsou ověřeny v soutěžích a nezávislých zkušebnách, vlastní potřebné certifikáty kvality.

Baterie pro sledování kontejnerů

Podíleli jsme se na sledování kontejnerů s citlivým obsahem, kde musí být dodrženy všechny přepravní podmínky. Zapojili jsme se do vývoje zařízení, které udává přesnou polohu kontejneru. Jeho součástí je i baterie z vysokokapacitních lithiových baterií a Li-ion akumulátoru.

Záložní zdroj datacentra

Pronajímat servery a nenakupovat svůj firemní HW je v mnoha ohledech výhodné. Zejména pro datová centra, která poskytují tuto službu. Právě pro pracoviště zajišťující bezpečný provoz i uložení dat jsme realizovali kompletní zálohování instalací třífázových UPS zařízení GE Industrial Solutions, a to včetně odpovídajících akumulátorů Panasonic, Fiamm, Genesis, CTM nebo FUKAWA.

Zálohování zařízení v továrnách na litinu

Konkurenční boj výrobců o získání a udržení zakázek je tvrdý. Nedodržet termín nebo produkci může být důvodem k rozvázání spolupráce. Proto se musí na neplánovanou odstávku proudu dokonale pojistit. Klíčová zařízení udržují v chodu kvalitními jednofázovými a třífázovými UPS od společnosti GE Industrial Solutions, které jsme jim dodali v kombinaci s akumulátory Panasonic, Fiamm, Genesis atd.

Akumulátory pro nouzové osvětlení

Nouzové a bezpečnostní osvětlení: jeden z nejdůležitějších prvků bezpečnostního systému budov. Plní nenahraditelnou úlohu právě ve chvíli, kdy běžné osvětlení selže. S našimi spolehlivými akumulátory do nouzových svítidel hotelů nebo průmyslu se na na tyto případy dokonale připravíte. I při náhlém výpadku proudu zabezpečíte osvětlení důležitých prostor.

Baterie a akumulátory ve zdravotnictví

Medicínská technika se bez špičkových baterií a akumulátorů neobejde. Používají se do defibrilátorů, infuzních pump, zvedacích zařízení nebo jako záložní zdroje při výpadku elektrické energie. U nás takové akmulátory pro zdravotnické přístroje a pomůcky najdete hned v několika variantách. Vždy za dostupnou cenu, s možností zakázkové výroby.

Očekávejte jen kvalitní výrobky i služby

 • Management kvality výroby
  Management kvality výroby
 • Svařování Li-Ion akumulátorů Panasonic
  Svařování Li-Ion akumulátorů Panasonic
 • Environmentální management
  Environmentální management
 • Osvědčení o nakládání s odpady
  Osvědčení o nakládání s odpady