SESTAVY AKUMULÁTORŮ NA MÍRU

 
 • Vyhovíme vaším speciálním požadavkům. V co nejkratším možném termínu vám svaříme akumulátorovou a bateriovou sestavu na míru.
 • Připravíme vám sestavu akumulátorů podle existujícího vzoru nebo navrhneme zcela novou, a to včetně řídicích prvků.
 • Bateriové sestavy vám obalíme do smršťovací fólie nebo pevných krabiček. Opět s možností kompletního vývoje a výroby na míru.
 • Sestavy baterií opatříme vaším logem nebo popisem ve formě štítku nebo označení laserem. Vše včetně kompletní záruky.
 • Při výrobě používáme lety prověřené technologie a postupy. I přesto jsme celosvětově pojištěni proti škodě do 5 mil. USD.

Akumulátorové sestavy dle vašich požadavků

Řídící systémy výrobních firem i letových provozů

Řídící systém je jádrem aplikací, které řídí a podporují nejrůznější systémy od výrobních nebo logistických firem přes elektrárny až po letový provoz. A právě pro tato pracoviště navrhujeme a dodáváme spolehlivé akumulátory včetně veškerých komponentů jako články na bázi čistého olova, malé lithiové baterie pro zálohování jejich pamětí, ale i UPS od GE Industrial Solutions pro zálohu systému.

Akumulátory pro armádu

Armáda má speciální požadavky na baterie a akumulátory. Očekává nejvyšší kvalitu a výkonnost baterií. Problémem je, že při nákupu je pro stát nejdůležitější cena. Nejlevnější akumulátory ale nebývají vždy kvalitní. Vyznačují se zkrácenou životností a malým výkonem. To ovšem není případ našich produktů. Jsou ověřeny v soutěžích a nezávislých zkušebnách, vlastní potřebné certifikáty kvality.

Akumulátory pro nouzové osvětlení

Nouzové a bezpečnostní osvětlení: jeden z nejdůležitějších prvků bezpečnostního systému budov. Plní nenahraditelnou úlohu právě ve chvíli, kdy běžné osvětlení selže. S našimi spolehlivými akumulátory do nouzových svítidel hotelů nebo průmyslu se na na tyto případy dokonale připravíte. I při náhlém výpadku proudu zabezpečíte osvětlení důležitých prostor.

Očekávejte jen kvalitní výrobky a služby

 • Management kvality výroby
  Management kvality výroby
 • Svařování Li-Ion akumulátorů Panasonic
  Svařování Li-Ion akumulátorů Panasonic
 • Environmentální management
  Environmentální management
 • Osvědčení o nakládání s odpady
  Osvědčení o nakládání s odpady