SESTAVY AKUMULÁTORŮ NA MÍRU

 
 • Vyhovíme vaším speciálním požadavkům. V co nejkratším možném termínu vám svaříme akumulátorovou a bateriovou sestavu na míru.
 • Připravíme vám sestavu akumulátorů podle existujícího vzoru nebo navrhneme zcela novou, a to včetně řídicích prvků.
 • Bateriové sestavy vám obalíme do smršťovací fólie nebo pevných krabiček. Opět s možností kompletního vývoje a výroby na míru.
 • Sestavy baterií opatříme vaším logem nebo popisem ve formě štítku nebo označení laserem. Vše včetně kompletní záruky.
 • Při výrobě používáme lety prověřené technologie a postupy. I přesto jsme celosvětově pojištěni proti škodě do 5 mil. USD.

Akumulátorové sestavy dle vašich požadavků

Řídící systémy výrobních firem i letových provozů

Řídící systém je jádrem aplikací, které řídí a podporují nejrůznější systémy od výrobních nebo logistických firem přes elektrárny až po letový provoz. A právě pro tato pracoviště navrhujeme a dodáváme spolehlivé akumulátory včetně veškerých komponentů jako články na bázi čistého olova, malé lithiové baterie pro zálohování jejich pamětí, ale i UPS od GE Industrial Solutions pro zálohu systému.

UPS pro montážní linku

Výrobní linky musí fungovat nepřetržitě, za všech okolností. Aby jejich chod v případě výpadku proudu neomezil výrobu, nahrazují se zálohou – v tomto případě vysoce spolehlivým systémem UPS od světového výrobce GE Industrial Solutions, který v kombinaci s výkonnější zálohou a diesel agregátem dokáže udržet linku v provozu po maximální možnou dobu.

Akumulátory pro armádu

Armáda má speciální požadavky na baterie a akumulátory. Očekává nejvyšší kvalitu a výkonnost baterií. Problémem je, že při nákupu je pro stát nejdůležitější cena. Nejlevnější akumulátory ale nebývají vždy kvalitní. Vyznačují se zkrácenou životností a malým výkonem. To ovšem není případ našich produktů. Jsou ověřeny v soutěžích a nezávislých zkušebnách, vlastní potřebné certifikáty kvality.

Baterie pro sledování kontejnerů

Podíleli jsme se na sledování kontejnerů s citlivým obsahem, kde musí být dodrženy všechny přepravní podmínky. Zapojili jsme se do vývoje zařízení, které udává přesnou polohu kontejneru. Jeho součástí je i baterie z vysokokapacitních lithiových baterií a Li-ion akumulátoru.

Záložní zdroj datacentra

Pronajímat servery a nenakupovat svůj firemní HW je v mnoha ohledech výhodné. Zejména pro datová centra, která poskytují tuto službu. Právě pro pracoviště zajišťující bezpečný provoz i uložení dat jsme realizovali kompletní zálohování instalací třífázových UPS zařízení GE Industrial Solutions, a to včetně odpovídajících akumulátorů Panasonic, Fiamm, Genesis, CTM nebo FUKAWA.

Zálohování zařízení v továrnách na litinu

Konkurenční boj výrobců o získání a udržení zakázek je tvrdý. Nedodržet termín nebo produkci může být důvodem k rozvázání spolupráce. Proto se musí na neplánovanou odstávku proudu dokonale pojistit. Klíčová zařízení udržují v chodu kvalitními jednofázovými a třífázovými UPS od společnosti GE Industrial Solutions, které jsme jim dodali v kombinaci s akumulátory Panasonic, Fiamm, Genesis atd.

Akumulátory pro nouzové osvětlení

Nouzové a bezpečnostní osvětlení: jeden z nejdůležitějších prvků bezpečnostního systému budov. Plní nenahraditelnou úlohu právě ve chvíli, kdy běžné osvětlení selže. S našimi spolehlivými akumulátory do nouzových svítidel hotelů nebo průmyslu se na na tyto případy dokonale připravíte. I při náhlém výpadku proudu zabezpečíte osvětlení důležitých prostor.

Baterie a akumulátory ve zdravotnictví

Medicínská technika se bez špičkových baterií a akumulátorů neobejde. Používají se do defibrilátorů, infuzních pump, zvedacích zařízení nebo jako záložní zdroje při výpadku elektrické energie. U nás takové akmulátory pro zdravotnické přístroje a pomůcky najdete hned v několika variantách. Vždy za dostupnou cenu, s možností zakázkové výroby.

Očekávejte pouze kvalitní výrobky a služby

 • Management kvality výroby
  Management kvality výroby
 • Svařování Li-Ion akumulátorů Panasonic
  Svařování Li-Ion akumulátorů Panasonic
 • Environmentální management
  Environmentální management
 • Osvědčení o nakládání s odpady
  Osvědčení o nakládání s odpady