Spolehlivá svítidla
od firmy Fulgur

lamp-1191403Znáte kvalitní baterie a akumulátory od firmy Fulgur Battman, ale zaregistrovali jste také firmu, která se jmenuje pouze Fulgur. Říkáte si, jestli mají něco společného? Ano! Fulgur jako další divize dodává spolehlivá svítidla pro domácnosti i průmyslové využití. Pokud chcete mít jistotu, že se vám dostane stejného servisu a kvality jako v případě akumulátorů, pak je právě Fulgur to pravé pro vás.

Kvalita a spokojenost zákazníka na prvním místě

Fulgur působí při výběru vhodného svítidla jako pomocník, chce svým zákazníkům za každé situace kvalitně a upřímně poradit. Vždy vám dodají pouze taková svítidla, o kterých jsou přesvědčeni, že vydrží dlouho a budete s nimi nadmíru spokojeni.

V nabídce naleznete kvalitní interiérová svítidla i venkovní osvětlení s dostatečnou IP ochranou. Pokud nebudete vědět, jaké svítidlo vybrat do jednotlivých pokojů, ať už dle funkčnosti nebo použitého zdroje světla, poradí vám na aktualizovaném blogu.17451-03-12

Oblíbenou položkou v sortimentu jsou populární LED svítidla, která jsou vyráběna pro různé účely, ať už do dětského pokoje nebo do kuchyně. Své uplatnění najdou i v exteriéru jako orientační světla nebo lampy.

Stále více lidí si potrpí na to, aby jejich světla vypadala stylově a nepůsobila pouze jako doplněk interiéru. Svítidla na sebe musí jednoduše upoutat. Populární jsou proto unikátní designová svítidla Lucide, která splňují ty nejvyšší nároky jak na design, tak na kvalitu.

Jste spokojeni s produkty firmy Fulgur Battman? Pojďte si k nim vybrat také spolehlivá svítidla.

Nechejte si zasílat
novinky z našeho blogu